Przepisywanie tekstu

Oferta przepisywania obejmuje m.in.:

  • przepisywanie tekstów rękopisów

Przenosimy różne typy ręcznie przygotowanych dokumentów, jak pamiętniki, rękopisy książek, wykładów, do postaci elektronicznej (Word, pdf), wygodnej do dalszej obróbki i łatwiejszej do dalszego zarządzania. Zaoszczędzasz w ten sposób czas, powierzchnię przechowywania w domu i otrzymujesz estetyczną, i łatwą do przyswojenia formę tekstu.

  • wprowadzanie danych do baz

Posiadanie aktualnych baz danych (np. klientów, przedsiębiorstw z danej branży) jest na wagę złota. Taki kompleksowy zbiór informacji ułatwia codzienną pracę i skraca do minimum czas, potrzebny na odszukanie interesującej pozycji w stertach faktur czy umów. Uaktualnianie baz zajmuje także dużo czasu, a nie zawsze wynik końcowy jest zadowalający. Zatem zamów usługę już teraz i ciesz się aktualnymi zbiorami informacji zawsze „pod ręką”.

  • przepisywanie tekstów do prac dyplomowych (np. wyników badań do Excela, treści wywiadów do Worda)

Wielokrotnie zachodzi potrzeba zaprezentowania w pracy dyplomowej wyników przeprowadzonych badań naukowych. Transkrypcja nagrań wywiadów czy analizowanie wyników badań ankietowych to zajęcie czasochłonne i pracochłonne. Możemy wykonać je za Ciebie. Gwarantujemy dokładność, poprawność gramatyczną, ortograficzną i interpunkcyjną oraz, przede wszystkim niską cenę.

  • przepisywanie książek do postaci cyfrowej

Bywa, że ważne książki niszczeją zapomniane w zakątkach domów lub bibliotek lub też istnieje konieczność przepisania innego materiału drukowanego do postaci cyfrowej, dla wygodniejszego zarządzania nim, czy opublikowania w formie e-booka. Zyskujesz wówczas dużo fizycznej przestrzeni w domu czy biurze, a materiały, z których często korzystasz masz w edytowalnej i praktycznie niezniszczalnej formie, zawsze przy sobie, nawet w smartfonie.

  • przepisywanie różnego rodzaju wydruków (tabel, dokumentów, notatek i innych

Upływający czas, a co za tym idzie, oznaki zniszczenia, dotykają nie tylko książek, ale także wszelkich innych dokumentów i zapisków na papierze. Jeśli zależy Ci za zachowaniu potrzebnych Ci materiałów, kserokopii w nienaruszonej formie- dobrze trafiłeś/-łaś!

 

Teksty przepisane przez pracoownia.pl są estetyczne, właściwie sformatowane i zgodne ze wskazaniami zamawiającego.

 

W ten sposób oszczędzasz mnóstwo czasu, energii

i zajmujesz się w tym czasie, zajęciami, które sprawiają Ci przyjemność,

a my realizujemy resztę za Ciebie.