Cennik

Mając doświadczenie poparte satysfakcją setek klientów wiemy, że każde zlecenie jest zupełnie inne (nawet jeśli temat pracy różni się jednym słowem- a tak bywało...). Zasoby wiedzy są jednak tak ogromne, że twórczy copywriterzy, jak My, są w stanie za każdym razem "ugryźć" zagadnienie w ciekawy, odmienny sposób.

 

W związku z różnorodnością zleceń, różna jest ich wycena. Każdorazowo, szybko i dokładnie, ustalamy to wspólnie z klientem. Naturalnie rozkładamy płatność na dogodne raty.

 

Wycena zlecenia zależna jest przede wszystkim od terminu jego wykonania, objętości, zaangażowania zleceniodawcy i innych czynników i dla przykładu może wahać się od 14 do ponad 20 zł za stronę pracy; od 100 zł wzwyż za korektę pracy (licencjackiej lub magisterskiej); od 4 zł za standardową stronę transkrypcji nagrania (1800 zzs) itd.

 

Zapytaj! Skontaktuj się z nami już teraz! 

 

Pracujemy 7 dni w tygodniu, zatem zlecenia z wyjątkowo krótkim terminem wykonania także przyjmujemy. 

Nasze ceny są jednymi z najniższych na rynku, a jakość opracowań, dla odmiany, jedna z najwyższych. Zatem, dobrze trafiłeś/-łaś!

 

Oczywiście gwarantujemy, że cena nie zmieni się w trakcie realizacji zlecenia.

 

Dla wyjątkowo leniwych 😉 studentów, tj. często korzystających z naszych usług (lub polecających je innym)- przewidziane rabaty!

801637-procent